logo ue leader prow

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”
Operacja mająca na celu: Sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji

Promocja na Targach Seniora w Krakowie

by admin

Targi Seniora AD 2018 czyli Strzał w 10-tkę!

„Cudze chwalicie, a swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie.”

LGD „Dolina Raby” dzięki dobrej współpracy z naszym członkiem Stowarzyszeniem Agroturystycznym Galicyjskie Gospodarstwa Gościnne zaprezentowało się podczas Targów Seniora w Krakowie. 

W dniach 5-6.10 br. w Krakowie w hali EXPO przy ul. Galicyjskiej odbyła się II edycja Targów Seniora. Stoisko nr 3 było obsługiwane przez Stowarzyszenie Agroturystyczne Galicyjskie Gospodarstwa Gościnne oraz przedstawiciela Gminy Skrzyszów koło Tarnowa z miodami i winami skrzyszowskimi, którzy reprezentowali również LGD „Dolina Raby” i rozdawali materiały promocyjne tego stowarzyszenia. Na wstępie chciałem pogratulować pomysłu i realizacji albowiem powiadam Wam był to strzał w dziesiątkę. Są to prawdziwe Targi, które mają konkretny profil i konkretnych odbiorców. Uczestnicząc od wielu, wielu lat w całej Polsce na różnego rodzaju targach, które w swojej nazwie zawierają przymiotnik agroturystyczne spotykamy się też z „niby zwiedzającymi” którzy tylko korzystają z degustacji różnego rodzaju potraw zabierając od oka materiały promocyjne i ulotki a później za pierwszym zakrętem wyrzucając je do kosza. 

Targi Seniora w Krakowie, na które był wstęp wolny / i tu plus dla organizatorów/ przyciągnęły bardzo dużo konkretnych zwiedzających, którzy wiedzą czego chcą i czego szukają. Mieszkańcy Krakowa czy Nowej Huty też się starzeją, wymagają troski i opieki, dbają o swoją żywotność, zainteresowania, wypoczynek i chęć zwiedzania kraju na które to sprawy nigdy nie mieli czasu. W obecności na tych targach wspierały ich kluby Seniora. Uczestnictwo w targach zapewnili seniorom wójtowie Małopolski umożliwiając im dojazd autokarami. Mogli wziąć udział w konkursach gdzie nagrodami były np. wycieczki, ale i usłyszeć występy zespołów czy np. super seniorkę panią Halinę Kunicką. Nawiązaliśmy wiele konkretnych znajomości z osobami instytucjami czy redakcjami które troszczą się o coraz to większą w kraju grupę seniorów, którym można zaproponować i zorganizować wspaniale wolny i pomoc, a przy tym zarobić.

Cieszymy się że mogliśmy uczestniczyć w tego rodzaju przedsięwzięciu, które na pewno będziemy również promować.

Wiceprezes SA GGG
Klemens Góral

Print Friendly, PDF & Email

You may also like

Adres:

STOWARZYSZENIE LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA „DOLINA RABY”
CHROSTOWA 1B
32-742 SOBOLÓW
TEL. 14 685 44 44

e-mail: biuro@dolinaraby.pl

NIP 6832029170
REGON 120847752
KRS 0000316230

Nr konta bankowego dla wpłacających składki członkowskie:

20 8619 0006 0010 0200 8833 0001

Adres:

Godziny otwarcia:

Biuro LGD przyjmuje strony od pon – pt w godzinach 9.00 – 14.00.

W pozostałych godzinach praca wewnętrzna lub praca w terenie, w związku z powyższym w godz. 8.00 – 9.00 i 14.00 – 16.00 Biuro LGD może być zamknięte.

©2022 Dolina Raby

Ta strona używa Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie. Akceptuj Czytaj więcej...

Privacy & Cookies Policy