„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”
Operacja mająca na celu: Sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji

Strona główna

Dzięki tej konferencji możesz rozwinąć swoją firmę

Jak skorzystać z puli 210 mln zł na rozwój małopolskich przedsiębiorstw? Jak zorganizować ciekawe szkolenia dzięki Małopolskim Bonom Rozwojowym? Czy wreszcie, jak wprowadzać innowacyjne rozwiązania we własnej firmie? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi będzie można znaleźć podczas konferencji „Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców”, która odbędzie się już 10 grudnia w Muzeum Lotnictwa w Krakowie. Wydarzenie otworzy marszałek Witold Kozłowski.

Usługi rozwojowe dla przedsiębiorców dzięki Podmiotowemu Systemowi Finansowania otwierają przed firmami wiele możliwości korzystania z niezwykle konkurencyjnej oferty rynkowej. Podczas zbliżającej się konferencji będzie można zdobyć nie tylko praktyczną wiedzę, ale też wymienić poglądy i poznać zagadnienia związane ze wspomnianym systemem finansowania. Co najważniejsze, na wszelkie pytania i wątpliwości uczestników konferencji, odpowiedzą eksperci, którzy na co dzień zajmują się tematyką.

Więcej informacji na temat konferencji, w tym program i formularz rejestracyjny, można znaleźć na stronie Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego: www.marr.pl/bur

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Informacja ze strony:
https://www.malopolska.pl/aktualnosci/fundusze-europejskie/przyjdz-na-konferencje-i-rozwin-swoja-firme

Print Friendly, PDF & Email