logo ue leader prow

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”
Operacja mająca na celu: Sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji

Bezpłatne konferencje on-line rozwój regionalny i nowe technologie oraz bezpłatna oferta dla seniorów

by admin

1. Małopolska Agencja Rozwoju RegionalnegoMiędzynarodowe Centrum Kształcenia Politechniki Krakowskiej oraz portal MamStartup.pl zapraszają serdecznie na bezpłatną konferencję online SDGLab – „Nowe technologie dla zrównoważonego rozwoju”, która odbędzie się w dn. 09 grudnia 2021 r. o godz. 10:00 -14:25.

Podczas konferencji zostaną poruszone m.in. takie tematy, jak: 

  • Czy cyfryzacja jako kluczowy element czwartej rewolucji technologicznej może wesprzeć realizację globalnych Celów Zrównoważonego Rozwoju?
  • Czy realizacja celów zrównoważonego rozwoju to tylko ochrona środowiska czy również działania, które dotyczą każdego z nas?
  • Jak startupy działają na rzecz zrównoważonego rozwoju?
  • Zrównoważone, dbające o środowisko i potrzeby mieszkańców miasta.
  • Przyjazna i korzystająca z nowych technologii administracja publiczna.
  • Wdrażanie  kompleksowych programów ograniczania ilości odpadów.
  • Wprowadzanie celów zrównoważonego rozwoju w praktyce we wszystkich obszarach życia społecznego i gospodarczego.

By przybliżyć Państwu m.in. ww. kwestie zaproszono ekspertów z zakresu nowych technologiibiznesu 

zrównoważonego rozwoju, którzy wskażą Państwu konkretne rozwiązania technologiczne, jakie są wykorzystywane nie tylko w Polsce, ale i na świecie, a które przybliżają nas krok po kroku do realizacji globalnych celów zrównoważonego rozwoju.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych działaniami na rzecz zrównoważonego rozwoju i nowymi technologiami. Konferencja odbędzie się w kilku blokach tematycznych. Udział w konferencji jest bezpłatny. Do zarejestrowanych uczestników zostanie wysłany link do spotkania oraz hasło.

Szczegóły i rejestracja pod adresem: https://www.marr.pl/sdglab/
 
 

2.Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce ma zaszczyt zaprosić do udziału w konferencji „Aktywnie w każdym wieku – oferta dla seniorów”, która odbędzie się 9 grudnia 2021 roku w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Tematem przewodnim naszego spotkania będzie aktywność osób starszych na lokalnym terenie. W ramach konferencji odbędą się prelekcje oraz warsztat praktyczny. Zaplanowaliśmy również wizytę w Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II w Wadowicach.

W załączeniu przesyłamy ramowy program oraz formularz zgłoszeniowy. Wydarzenie jest bezpłatne.

Zgłoszenia do 1 grudnia br. pod linkiem: https://forms.gle/LTYzmDLjEPwQjKTT7   

Zapraszamy serdecznie, mając nadzieję, że tym wydarzeniem przyczynimy się do wzmocnienia pozytywnego postrzegania starości w społeczeństwie.

W razie pytań kontakt – Patrycja Wasik tel. 662-689-662

3. Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza na konferencję upowszechniającą wiedzę tematyczną i dobre przykłady inicjatyw rozwojowych na obszarach górskich i podgórskich, która odbędzie się w formie on-line w dniu 15 grudnia 2021 roku.

 Konferencja realizowana jest w ramach operacji pn.”Rozwój górskich i podgórskich terenów wiejskich w oparciu o potencjał obszaru i produkty markowe” z Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2020 – 2021.

 Współorganizatorami konferencji są:

•          Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie

•          Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

Konferencja adresowana jest do mieszkańców obszarów wiejskich, rolników, przedsiębiorców, przedstawicieli podmiotów doradczych, przedstawicieli organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego, jednostek naukowych oraz innych osób zainteresowanych rozwojem obszarów górskich i podgórskich. Zgłoszenia do 8.12.2021 r. na adres m.hojniak@cdr.gov.pl

OK.DROW.4210.26.2021-pismo ogólne

PROGRAM KONFERENCJI

Karta zgłoszenia uczestnictwa

 

Print Friendly, PDF & Email

You may also like

Adres:

STOWARZYSZENIE LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA „DOLINA RABY”
CHROSTOWA 1B
32-742 SOBOLÓW
TEL. 14 685 44 44

e-mail: biuro@dolinaraby.pl

NIP 6832029170
REGON 120847752
KRS 0000316230

Nr konta bankowego dla wpłacających składki członkowskie:

20 8619 0006 0010 0200 8833 0001

Adres:

Godziny otwarcia:

Biuro LGD przyjmuje strony od pon – pt w godzinach 9.00 – 14.00.

W pozostałych godzinach praca wewnętrzna lub praca w terenie, w związku z powyższym w godz. 8.00 – 9.00 i 14.00 – 16.00 Biuro LGD może być zamknięte.

©2022 Dolina Raby

Ta strona używa Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie. Akceptuj Czytaj więcej...

Privacy & Cookies Policy