„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”
Operacja mająca na celu: Sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji

Strona główna

Dolina Raby na festynie wyrobów regionalnych w Krakowie

W ramach Dni Partnerstwa Lokalnego organizowanych przez Krajową Sieć Grup Partnerskich LGD „Dolina Raby” w dniach 3 – 5 września brała udział w targach regionalnych przysmaków w Galerii Handlowej M1 w Krakowie. Podczas targów zaprezentowało się 15 Grup Partnerskich, wśród nich po raz pierwszy LGD „Dolina Raby”. Podczas targów LGD prezentowało ofertę regionu Doliny Raby.

 

 

Ze strony naszego partnerstwa w targach udział wzięli:

– Marta Daniec – Płaszczyk „Piekarnia u Dańca” degustacja i sprzedaż chleba żarnowego z Łomnej. Produkt ten wpisany jest na liste produktów tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi;

 

– Bronisław Kłósek, Michał Kłósek – Firma Produkcyjno – Handlowa „GALLOD”. Sprzedaż lodów regionalnych z Leszczyny;

– Franciszka Pawlicka – Fundacja Pensjonatów Pogodnej Starości w Trzcianie. Produkty rękodzielnicze: obrazy haftowane, haft Richielieu;

– Stowarzyszeni Agroturystyczne „Galicyjskie Gospodarstwa Gościnne” – oferta agroturystyczna regionu Doliny Raby;

– Anna Płachczewska – Rogozińska – Via Cracovia Inny Sposób Podróżowania. „Frankówka Mała” w Cichawce, oferta wypoczynkowa, Lokalna Informacja Turystyczna.

Wszystkim partnerom serdecznie dziękujemy za udział. Mamy nadzieję, że przyczyniliśmy się do promocji naszego regionu i oferty naszych partnerów.

Print Friendly, PDF & Email