„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”
Operacja mająca na celu: Sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji

Strona główna

LGD „Dolina Raby” zaprasza na spotkanie firmy i osoby zainteresowane innowacjami w zakresie teleinformatyki

LGD „Dolina Raby” zaprasza na spotkanie firmy i osoby zainteresowane innowacjami w zakresie teleinformatyki. Spotkanie odbędzie się 23 sierpnia o godz. 13:00 w Muzeum Książki Kucharskiej i Kulinarnej w Chrostowej 1B. W trakcie spotkania odbędą się też warsztaty kulinarne o włoskim produkcie lokalnym Griscia.

Podczas spotkania powiemy krótko o:
– raporcie o branży ICT do 2025 r.,
– działaniach Komisji Europejskiej pt. „Inteligentne wioski”,
– centrum 1 GB w małej miejscowości w Irlandii,
– dostępnych środkach finansowych na rozwój firm ICT w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego,
– zaleceniach i nowych pomysłach wspierających branżę ICT nt. innowacji opracowanych w ramach projektu RATIO.

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję skosztować produkt lokalny z Włoch – Griscia (poniżej plakat). Warsztat kulinarny poprowadzi Avelio Marini reprezentujący włoską organizację Wigwam. Griscia pochodzi z regionu, który ucierpiał w wyniku trzęsienia ziemi. Kupując Griscia pomaga się poszkodowanym rolnikom w tym regionie.

Zgłoszenia do Biura LGD Dolina Raby, drogą mailową (adres: biuro@dolinaraby.pl) lub telefonicznie: 14 685 44 44. Ilość miejsc ograniczona.

Print Friendly, PDF & Email