„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”
Operacja mająca na celu: Sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji

Strona główna

Nabór drużyn do IV Festiwalu Rosołu otwarty!

Szanowni Państwo, od dziś do 5 września można zgłaszać drużyny do startu w konkursie na najsmakowitszy Rosół polski podczas IV Festiwalu Rosołu, który odbędzie się w Łapanowie 21 września 2014 r.

Uczestnikami konkursu w kategorii ROSÓŁ POLSKI mogą być; „Amatorzy” (koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia, nieformalne grupy społeczne, osoby fizyczne), „Profesjonaliści” (restauratorzy, firmy cateringowe, osoby związane z sektorem gastronomicznym), „Szkoły gastronomiczne” oraz „Goście”. W powyższej kategorii w konkursie wezm online casino bonus offerą udział:
a) Po jednej drużynie z grupy „Amatorzy” oraz „Profesjonaliści” z terenu sześciu gmin LGD, tj.: Biskupic, Gdowa, Łapanowa, Nowego Wiśnicza, Trzciany, Żegociny wytypowani podczas eliminacji gminnych.
b) W kategorii „Szkoły gastronomiczne” drużyny wytypowane przez szkoły, które zgłosiły swój udział w konkursie.
c) W kategorii „Goście” blogerzy, drużyny spoza obszaru LGD „Dolina Raby”, inne LGD.

Pozostałe szczegóły zawarto w Regulaminie Konkursu.

[wpdm_file id=172 title=”true” ]

[wpdm_file id=173 title=”true” ]

IV FR zaproszenie

Print Friendly, PDF & Email