„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”
Operacja mająca na celu: Sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji

Strona główna

Kilka słów o IV Festiwalu Rosołu na łamach anglojęzycznych portali.

W  ławie jury oceniającego przygotowane rosoły podczas IV Festiwalu Rosołu zasiadała m.in. Pani Lea Hogg dziennikarka i blogerka kulinarna pochodząca z Malty.

Na łamach prowadzonego bloga zostały Lea Hogg opublikowała liczne informacje o organizowanym przedsięwzięciu. Jednak temat główny to rosół i sposób jego przygotowania, użyte składniki. Całość zamieszczonych informacji na blogu można znaleźć pod wskazanym linkiem https://goodfoodeveryday.wordpress.com/2014/09/23/polish-rosol/
Na łamach mediterraneanews również ukazało się kilka słów o IV Festiwalu Rosołu, informacje o kulturze polskiej, wyprawie w region Małopolski jakim jest Łapanów.

Lea Hogg wyraża głębokie uznanie za polską gościnność, zwraca uwagę na nasze tradycyjne potrawy, ale i wskazuje na element polskiej garderoby jakim są tradycyjnie noszone korale. Więcej informacji można odnaleźć pod wskazanym linkiem http://www.mediterraneanews.com/trip-region-malopolska/
Obecność gości z Malty nie była przypadkowa, ponieważ z tym roku Malta obchodzi 50 rocznicę odzyskania niepodległości. Przylot gości z Malty była możliwa dzięki wsparciu firmy Iideas Ltd.

Print Friendly, PDF & Email