„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”
Operacja mająca na celu: Sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji

Strona główna

„Sok bio malina” z Kamionnej otrzymał Złotą Jaskółkę

Zakończyła się I tura V edycji ogólnopolskiego konkursu „Mistrz Rolnictwa i Przetwórstwa 2013”, w którym firmy z terenu całego kraju ubiegały się w 26 kategoriach o miano najlepszej. Kapituła konkursu wyłoniła spośród zgłoszonych przez konsumentów firmy, którym przyznano Zlotą, Srebrną oraz Brązową Jaskółkę roku 2013. Laureaci 28 stycznia 2014 roku spotkali się na uroczystej Gali w Sosnowcu. Zdobywcy Jaskółek mogli przedstawić produkty oraz ofertę handlową swoich firm podczas spotkania.

Wśród laureatów złotej jaskółki znalazł się nasz członek, beneficjent znaku jakości „Kogutek” Pan Grzegorz Mucha – producent soków ekologicznych z Kamionnej. Otrzymał najwyższe odznaczenie w kategorii przetwory owocowe. Panu Grzegorzowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwoju firmy i jej znakomitych produktów!

PATRONAT NAD KONKURSEM – WICEMARSZAŁEK WOJ. ŚLĄSKIEGO – ARKADIUSZ CHĘCIŃSKI

Patronat medialny nad galą finałową objął miesięcznik EUROPERSPEKTYWY.

Wpisał: Patryk Paszkot

Print Friendly, PDF & Email