„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”
Operacja mająca na celu: Sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji

Strona główna

VII Piknik Dojrzałego Lata „Ze Smakiem na Rowerze”

Serdecznie zapraszamy na tegoroczny VII Piknik Dojrzałego Lata „Ze Smakiem na Rowerze” w Lokalnej Informacji Turystycznej „Frankówka Mała”, który odbędzie się w sobotę 8 sierpnia 2015 roku. Tradycyjnie już od godziny 15.00 zapraszamy całe rodziny na plenerową imprezę, w ramach której przewidzieliśmy mnóstwo atrakcji dla dużych i małych. Będą animacje dla dzieci, konkursy tematyczne, pokaz tradycyjnego pieczenia chleba, WIELKIE RODZINNE OGNISKO i inne niespodzianki.

Dodatkową atrakcją tegorocznej edycji będzie RODZINNY RAJD ROWEROWY NA ORIENTACJĘ śladem Gry Internetowo-Terenowej (o grze można przeczytać www.frankowka.pl/gra). Rejestracja uczestników (zespołów)- w każdym zespole minimum jedna osoba dorosła –  odbywa się drogą mailową info@frankowka.pl (lub na FB facebok.pl/FrankwkaMala) oraz osobiście w dzień Rajdu o godzinie 10.30 we Frankówce Małej, Cichawka 107, gm. Łapanów. Przewidywany początek Rajdu, godzina 11.30.

Tegoroczny Piknik został objęty Honorowym Patronatem Starosty Bocheńskiego Ludwika Węgrzyna, który ufundował puchary i nagrody dla zwycięzców Rajdu.

Materiał nadesłany przez frankówka mała.

Wpisał: Patryk Paszkot

 

VIIPDL plakat (1)

Print Friendly, PDF & Email