„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”
Operacja mająca na celu: Sprawne wdrażanie LSR w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Przewidywane wyniki operacji: Wdrożona LSR, zrealizowany Plan Komunikacji

Strona główna

Warsztaty kulinarne w Trzcianie i Nowym Wiśniczu

Projekt grantowy pt. „Promocja tradycyjnej żywności z obszaru LGD Dolina Raby”.

Justyna Grabska w związku z otrzymanym grantem w wysokości 17 630 zł na projekt pt. „Zakup wyposażenia do promocji markowej żywności tradycyjnej, udział w targach promocyjnych, organizacja warsztatów promocyjnych oraz wydanie publikacji o produktach z obszaru LGD Dolina Raby” w II połowie stycznia 2019 r. podpisała umowę o powierzenie grantu z LGD „Dolina Raby”.

W związku z powyższym Pani Justyna Grabska przystąpiła do realizacja zadania i zaprasza wszystkich mieszkańców gmin: Trzciana i Nowy Wiśnicz, turystów, właścicieli gospodarstw agroturystycznych, firm cateringowych i restauracji na bezpłatne Warsztaty Kulinarne „Promocja Markowej Żywności”, które odbędą się:
– w poniedziałek 11 marca 2019 w godzinach 14-20, w Gminnej Świetlicy w Trzcianie,
– w środę 13 marca 2019 w godzinach 14-20, w Remizie OSP w Nowym Wiśniczu.

Celem warsztatów jest promocja lokalnych i ekologicznych produktów.

W programie przewidziano gotowanie „na żywo” według regionalnych i starodawnych przepisów w nieco odmienionym, nowszym wydaniu. Ilość miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy!

Zgłoszenia pod numerem: 660 883 832, lub mailowo: zofia_grabska@interia.pl

Print Friendly, PDF & Email